hodowlakamiennewzgorze

8.06.2023 roku w naszej hodowli powitaliśmy miot kociąt po rodzicach:

CH Ambra Kamienne Wzgórze PL oraz CH Tymianek Egregius PL.

Rodzice kociąt

CH Tymianek Egregius *PL

ojciec

OSH n

PRA N/N, GM1 N/N, FIV/FeLV (-)

CH Ambra Kamienne Wzgórze *PL

matka

OSH f

PRA N/N, GM1 N/N, FIV/FeLV (-)

Mamy siedem kociąt – orientalnych oraz syjamskich.

Czakra – czarna szylkretowa kotka orientalna. Radosna koteczka o psotnym charakterze, sama zachęcająca do zabawy i pieszczot. Zamieszkała w Poznaniu.

Coca – czarna kotka orientalna (pomarańczowy znacznik). Rozgadana pieszczocha, chętnie spędzająca czas w towarzystwie człowieka lub na zabawie. Zamieszkała w Warszawie.

Cola – czarna kotka orientalna (czerwony znacznik). Delikatna i spokojna panienka, lubiąca bawić się z rodzeństwem. Zamieszkała w Krakowie.

Carbon – czarny kocurek orientalny (zielony znacznik). Najodważniejszy z miotu, chętnie witający gości, największy pośród rodzeństwa kocurek o pięknych uszach i profilu. Zamieszkał w hodowli we Francji.

Cytrus – rudy syjamski kocurek (niebieski znacznik). Kocie dziecko o delikatnym charakterze, kontaktowy i rozgadany, ze smukłym i długim ciałem. Zamieszkał w Krakowie.

Ciri – szylkretowa syjamska kotka (szary znacznik). Koteczka rezolutna, nie bojąca się obcych, lubiąca towarzystwo człowieka i rozgadana. Zamieszkała koło Warszawy.

Cytra – czarna syjamska kotka (fioletowy znacznik). Delikatna dama o przepięknym wyglądzie, łagodna w stosunku do człowieka, a zarazem lubiąca psocić z rodzeństwem. Zamieszkała na Łotwie.

W przypadku chęci zakupu kociaka, prosimy o kontakt z naszą hodowlą – wszystkie dane dostępne są w zakładce Kontakt.