hodowlakamiennewzgorze

11.01.2023 roku w naszej hodowli powitaliśmy miot kociąt po rodzicach:

CH Tymianek Egregius *PL oraz Zoya Pola Elizejskie *PL

Rodzice kociąt

CH Tymianek Egregius *PL

ojciec

OSH n

PRA N/N, GM1 N/N, FIV/FeLV (-)

Zoya Pola Elizejskie *PL

matka

OSH b

PRA N/N, GM1 N/N, FIV/FeLV (-)

Mamy dostępnych sześć kociąt orientalnych oraz jedną koteczkę syjamską.

Bazyl (czerwony znacznik) – czarny kocurek, urodzony w pierwszej kolejności z największą wagą. To odważny chłopiec – jako pierwszy odważył się opuścić kojec, nie boi się odkurzacza i głośnych dźwięków. Lubi spędzać czas z dorosłymi kotami i ludźmi. Zamieszkał koło Warszawy.

Basta (różowy znacznik) – czekoladowa koteczka, najbardziej gadatliwa z miotu. Wesoła i chętna do zabaw i poznawania otoczenia. Pierwsza zaczęła wspinać się na wysokie kocie drzewko. Zamieszkała w Warszawie.

Bilbo (zielony znacznik) – czekoladowy kocurek o łagodnym charakterze i rozmarzonym spojrzeniu, który pięknie pozuje do zdjęć. Największy miłośnik przytulania z miotu. Zamieszkał koło Warszawy.

Borat (żółty znacznik) – czarny kocurek, początkowo spokojny – obecnie mały psotnik, który zaczepia zarówno rodzeństwo, jak i ludzi. Pierwszy polubił stałe jedzenie. Zamieszkał w Warszawie.

Bessa (pomarańczowy znacznik) – czekoladowa koteczka, która prawdopodobnie wyrośnie na ogromną pieszczoszkę. Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Zamieszkała we Wrocławiu.

Baron (kociak w kolorze niebieskim, bez znacznika) – łagodny kocurek z maleńką, białą krawatką pod szyją. Spokojny na tle rodzeństwa. Zamieszkał w Lublinie.

Brisa (kotka syjamska, bez znacznika) – jedyna taka panienka w miocie, delikatna i urocza – ale umiejąca także pokazać pazurki. Zamieszkała w Żorach.

W przypadku chęci zakupu kociaka, prosimy o kontakt z naszą hodowlą – wszystkie dane dostępne są w zakładce Kontakt.

GALERIA ZDJĘĆ