hodowlakamiennewzgorze

23.04.2022 roku w naszej hodowli powitaliśmy miot kociąt po rodzicach:

CH Dumbo Biały Lotos *PL oraz Zoya Pola Elizejskie *PL

Rodzice kociąt

CH Dumbo Biały Lotos *PL

ojciec

SIA d 21

PRA N/N, GM1 N/N, FIV/FeLV (-)

Zoya Pola Elizejskie *PL

matka

OSH b

PRA N/N, GM1 N/N, FIV/FeLV (-)

Mamy maluszki syjamskie – cztery dziewczynki i jednego chłopczyka oraz jedną orientalną panienkę.

Armas (niebieski znacznik) – jedyny chłopiec w miocie. Grzeczny i spokojny, największy z towarzystwa, lubi spędzać czas na leniuchowaniu. Mieszka w Krakowie.

Altea (zielony znacznik) – początkowo cicha i spokojna dziewczynka o ogromnych oczach, obecnie pokazuje już swój energiczny, typowy dla rasy charakter. Mieszka w Norwegii.

Amala (różowy znacznik) – pełna uroku dama, która bardzo garnie się do człowieka. Pierwsza opanowała ucieczkę z kojca oraz wchodzenie w niedostępne dla reszty kociąt miejsca. Mieszka koło Warszawy.

Alena (pomarańczowy znacznik) – mała zaczepka, rozgadana, mrucząca i lubiąca spędzać czas na kolanach. Spokojna na tle swojego rodzeństwa. Mieszka w Warszawie.

Afera (czerwony znacznik) – najgłośniejsza i najodważniejsza w miocie, wszędzie jej pełno. Uwielbia siedzieć na kolanach, mruczeć i przytulać się do ludzi. Mieszka w Krakowie.

Ambra (szylkretowa kotka orientalna) – nasza rodzyneczka wśród syjamów. Niezwykle proludzka i przytulaśna, zachwyca wszystkich swoim urokiem i oryginalnym wyglądem. Zostaje w hodowli.

W przypadku chęci zakupu kociaka, prosimy o kontakt z naszą hodowlą – wszystkie dane dostępne są w zakładce Kontakt.

GALERIA ZDJĘĆ