hodowlakamiennewzgorze

Sporo osób pyta nas, kiedy mogą spodziewać się kolejnych kociąt w naszej hodowli. Uchylamy zatem rąbka tajemnicy… 🙂

Po wakacjach mamy nadzieję powitać dwa mioty – po Ambrze oraz Zoi. Tatą zostanie Tymianek. Dla Zoi będą to prawdopodobnie ostatnie maluchy – później przejdzie zabieg kastracji i uda się na zasłużoną emeryturę 😉 Spodziewamy się kociąt orientalnych czekoladowych, czarnych i szylkretowych oraz maleństw syjamskich – czarnych, czekoladowych, niebieskich, szylkretowych.

Nieco później – prawdopodobnie na przełomie roku – chcielibyśmy przywitać także niebieskie i czarne maleństwa po naszej Queście i Tymianku. Wiosną natomiast powinny pojawić się na świecie kociątka ich córki – Enigmy – która zostaje u nas w hodowli oraz naszego nowego kocurka – Reno. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, urodzą się maluszki niebieskie, czekoladowe i liliowe.

Tak wyglądają nasze plany na ten i obecny rok. Ile z nich uda się zrealizować – pokaże tylko czas 😉 Zachęcamy do obserwowania strony internetowej oraz social mediów, gdzie będziemy informować o potwierdzonych ciążach naszych kotek oraz narodzinach maleństw.